29 Жов 2019
246

Святкувати Хелловін чи ні — це вибір кожної родини. Для українців цей день не асоціюється з Днем всіх святих, а лише з костюмами, моторошними розіграшами, страшними історіями. НЕВГАМОВНІ не закликають не давати спати собі і своїм дітям в ніч на 1 листопада, але чому б не скористатися нагодою для цікавого сніданку?

Зображення взяті з відкритих інтернет-джерел.

Почнемо з елементарного. Відьма — символ Хелловіна? А мітла — атрибут відьми? Тоді все правильно, ми дотрималися тематики, бо в нас мітли з плавленого сиру і соломки. Цим, звичайно, не наїсися, але можна прикрасити будь-яку страву. Покладіть цей їстівний транспорт біля гречаної каші чи на омлет та насолоджуйтесь своїм шедевром!

Страшно смачно, страшно легко, страшно гарно… Подивіться на речі з іншого боку і знайдіть гарбуз у мандаринках (якщо додати селеру, важко відрізнити від оригіналу)! Бананові привиди прослідкують, щоб все було схрумано!

Кажуть на єгипетські піраміди накладали магічні обереги, що охороняли спокій мумій. Чари цих сендвіч-мумій добрі, вони викликають шалений апетит. Все ж таки продовжуйте шукати креативність у буденності. Тости з сиром — один з поширених варіантів сніданку, та варто по-особливому покласти сирні смужки, й по-особливому смакуватимуть тости зголоднілі діти.

Попередня ідея відобразила лицевий портрет мумії, зараз піде мова про красу в повний зріст. Насправді, всі ми їли такі мумії в нашому дитинстві, просто назва була в них не яскрава — “сосиска в тісті”. Для “мумії в бинтах” необхідно зробити чотири надрізи у сосисці, щоб можна було обмотати тістом ручки та ніжки. Може вийти і камікадзе… Головне, що щось цікавеньке.

Це вже серйозна кулінарія! Гарбуз відшукався також у перчинках, та вирізати мармизку на перці набагато легше, повірте. Начинити можна і фаршем, і макарошками, і бобовими, і чимось авторським. Така страва з такою подачею має підкорити як дорослих, так і дітей!

Креативте та смакуйте!

Підпишіться Зараз

Введіть ваш Email і отримуйте новини на пошту!

To Top