02 Чер 2021
382

Багатьом батькам здається, що в дощову погоду з дітьми нема чим зайнятися вдома. Але  ігрового майданчика, парку, велосипедних прогулянок є безліч цікавих ідей, як гарно провести час з дітками вдома.

Підемо по-порядку:

#1 ГОТУЄМО РАЗОМ
Чому б не приготувати разом з дітками сніданок? Підсмажте омлет, панкейки. Зробіть фруктовий смузі. Головне, дайте дітям відчути себе шеф-кухарами.  Так вони будуть відчувати себе не тільки важливими і корисними, але і пишатимуться тим, що допомогли щось зробити. Крім того, у вас буде запас їжі на весь день.

#2 СІМЕЙНИЙ КІНОТЕАТР
Плед, какао та хороший фільм – все, що вам знадобиться, аби влаштувати справжній сімейний кінотеатр.  Оберіть з дітками цікавий фільм чи мультик і насолоджуйтеся.

#3 ПОДУШКИ+КОВДРИ=ФОРТЕЦЯ
Побудуйте разом з дітьми супер-фортецю в кімнаті. По-перше, це займе малюків на кілька годин. По-друге, у вас є шанс згадати своє дитинство і свої фортеці. Покажіть дітям майстер-клас по будівництву.

#4 НАСТІЛЬНІ ІГРИ

Монополія, Доміно, Шашки, UNO – обирайте улюблену гру та змагайтеся з дітками.

#5 ДОДАЙТЕ ТРОХИ БАРВ

Фарби, олівці, фломастери – діставайте все необхідне і починайте малювати, розфарбовувати. Намалюйте з дітьми якусь спільну картину – це може бути абстракція, живопис чи навіть сімейний портрет.

#6 АНТИСТРЕС

На Youtube зараз є безліч відео-інструкцій як зробити іграшку-антистрес з підручних матеріалів і в домашніх умовах. Якщо ваші діти часто дивляться такі відео – то це саме те заняття, яким вони хотіли б зайнятися.

#7 ЛЯЛЬКОВИЙ ТЕАТР

Зберіть усіх улюблених ляльок та ірашки і влаштуйте справжню виставу. Дайте дітям можливість проявити фантазію і скласти свій імпровізований сценарій.

#8 Я ІДУ ШУКАТИ
Хованки, напевно, найпопулярніша гра серед діток будь-якого віку. Всі люблять ховатися. Використовуйте весь будинок для хованок і проявляйте творчий підхід до правил гри.

#9 ТАНЦЮЙ, ПОКИ МОЖЕШ
Діти мають дуже багато енергії, тож направте її в правильне русло.  Танці по всьому будинку  гарантують вам весело проведений час з дітьми!

#10 ЧИТАТИ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО
Зручно вмостіться на дивані та проведіть вечір за цікавою книгою. Почитайте дітям казки або почніть читати разом цілу серію книг, як Гаррі Поттер. Якщо дитина більш доросла, можете читати з нею по черзі, головне, щоб це було корисно та пізнавально не тільки для дитини, а й для вас.

Сподіваємося, що тепер волога дощова погода за вікном не буде вас так сильно лякати, а навпаки – стане гарною нагодою провести  час у домашній атмосфері.

Підпишіться Зараз

Введіть ваш Email і отримуйте новини на пошту!

To Top