01 Чер 2020
332

Що подивитися всією сім’єю для гарного настрою?

До Міжнародного дня захисту дітей, який щороку відзначають 1 червня, ми зібрали найвеселіші пригодницькі стрічки. Приємного сімейного перегляду.

1. Пригоди Паддінгтона (1 та 2 частини)

Веселий ведмедик Паддінгтон вже звик до свого життя у помешканні родини Браунів, адже всі сусіди просто у захваті від нього. Звірятко не залишає байдужим нікого і намагається зробити щось приємне для кожного поряд.

2. Красуня і чудовисько

Традиційна історія, яку дітям розповідають батьки, знову ожила на екрані. За сюжетом, Чарівниця провчила принца Адама за самозакоханість і злість, перетворивши його в гидке чудовисько. Під чари потрапив не лише він, а й весь його замок зі слугами. Врятувати хлопця та інших героїв може тільки істинне взаємне кохання, однак для цього Адаму пора навчитись бути добрим та дбайливим. До того ж, у нього не так багато часу, адже коли остання пелюстка з троянди, яку залишила Чарівниця, опаде, то всі його шанси на повернення зникнуть.

3. Нікчемний я

Для того, щоб закріпити за собою статус супер-лиходія, гидкий зовні, але добрий всередині Грю вирішується вкрасти місяць! Він створює армію посіпак, з допомогою якої хоче здійснити зло… Але справа ускладнюється сімейними обставинами, адже Грю змушений піклуватися про трьох сиріт. Лиходій Грю лише встигає вкрасти одну з єгипетських пірамід, замінивши оригінал на надувний муляж…

4. Джуманджі: Поклик Джунглів (12+)

Відомий сімейний пригодницький фільм про небезпечну гру отримав своє продовження. Минуло чимало років після того, як Джуді та Пітер виявили Джуманджі, тому не дивно, що тепер гра опинилась в руках нових випадкових власників. Четверо підлітків раптово стають учасниками незвичайною забавки і змусять обійти чимало казок та відгадати такі загадки, до яких навряд чи готують у школі. Тепер бешкетники перетворяться у дослідників та воїнів, щоправда, доведеться змінити свої погляди на світ.

5. Афера Доктора Нока (12+)

Кумедний фільм розповідає про харизматичного негідника Нока, який заробляє на життя кишеньковими крадіжками. Однак ця небезпечна справа приводить його на судно, де він видає себе за лікаря. Щоправда, фантазія та імпровізація дозволяє йому легко маніпулювати людьми. Врешті він з дипломом переїздить до невеличкого містечка, де не збирається жити на копійки.6. Людина-павукУлюбленець дітей та дорослих Людина-павук. Це перший персонаж супергерой-підліток, який діє самостійно, а не допомагає дорослому супергероєві. Хоча за час випуску історій про нього він встиг закінчити школу, коледж та навіть стати одруженим учителем….

7.«Чарлі і шоколадна фабрика»

Добра та повчальна казка, яка сподобається як дітям, так і дорослим. П’ятеро дітей потрапляють на екскурсію на найбільшу в світі шоколадну фабрику. Тут вони поборються за суперприз, зустрічаючи на своєму шляху як різноманітні чудеса, так і непрості випробування.

8. Пригоди Мії та білого лева

Одинадцятирічна Мія разом із батьками перебралася з дощового Лондона до жаркої Африки на деякий час через роботу батька. Тут у них є ферма, де вони доглядають за тваринами. Тільки ось Мія зовсім не любить тварин, їй немає до них справи. Але один звір її все-таки підкорив. Його звуть Чарлі. Він – білий лев. Коли вони познайомилися, Чарлі був ще зовсім маленьким левеням. Три роки дівчинка та звір росли разом, стаючи справжніми друзями.

9. Хатіко

Кінострічка, заснована на реальних подіях, які відбувалися в Японії в 20-х роках. Кожен день, собака проводжав і зустрічав свого господаря на вокзалі. Але незабаром господар помирає, та пес ще 9 років, кожен день приходив на вокзал зустрічати господаря о 5 годині вечора і чекав його до останнього поїзда. Після цього японці поставили собаці пам’ятник на тому місці, де він постійно чекав свого господаря.

10. Ніч в музеї

Ларрі Дейлі прийшов працювати в музей, бо більше йому нікуди було йти. Але нудна робота нічного сторожа виявилося була повна сюрпризів. Через закляття, накладене на древній єгипетський саркофаг, вночі всі експонати музею оживають ..

Підпишіться Зараз

Введіть ваш Email і отримуйте новини на пошту!

To Top