23 Вер 2019
132

Рахівниця. Пам’ятаєте, що це таке? Ні, то не екскурсія в минуле, то погляд у розвинуте майбутнє. Адже японська рахівниця(абакус, соробан) може навчити послуговуватися власною сірою речовиною, а не калькулятором. Курси методики вже мають випускників!

Поняття «ментальна арифметика» не нове (йому загалом 2000 років), і фахівці наполягають саме на японському походженні методики.

В сучасному розумінні, це програма розвитку інтелектуальних і творчих здібностей за допомогою арифметичних обчислень на рахівницях та ментально(в уяві). На теренах нашої держави є центри, де (за визначений термін і визначену суму) школярів навчають не боятися додавати, віднімати числа з трьох, чотирьох та п’яти цифр. Вікова категорія доволі обмежена, пропонується розпочинати з 5-ти років, адже діти в цей період  вбирають інформацію, як губка, та і рахування є ще чимось новим. А найстаршим учасникам курсу може бути  16 років.

*Дорослим людям обіцяють складності, адже доведеться ламати певні механізми розрахунків, та навчитися може будь-хто.

Абакус

Все що обіцяє ця методика, навчити рахувати?

Ні. Ментальну арифметику викладачі курсу, жартома, розглядають як «побічний ефект», а основним своїм завданням вбачають рівномірний розвиток обох півкуль мозку. Тож окрім того, що дитина покращить свої оцінки з математики, вона має можливість працювати над  уявою, творчою жилкою, пам’яттю, дрібною моторикою та уважністю. 

Рахування в умі – це не фантастика, й не відкриття ХХІ століття, швидше це відновлення забутих знань в епоху машинізації нашого життя. Ці курси, цю методику варто сприймати як можливість дати своїм дітям більше, ніж дає школа, зробити їхнє пізнання світу науки цікавим. Це одна з багатьох методик  навчання, й не всі з них вимагають курсів чи капіталовкладень, багато-чого можливо пояснити самостійно й не гірше, за печивом і соком. Приділяйте своїм дітям час, якщо хочете їхнього розвитку, і колись Ваш син чи Ваша донька скаже вже своїм дітям: «Ходи покажу, чого навчили мене мої батьки». Але залишилося одне запитання, Ви пам’ятаєте як користуватися рахівницею?

Підпишіться Зараз

Введіть ваш Email і отримуйте новини на пошту!

To Top