13 Лют 2017
400

Чи знаєте ви, що іграшка, якою грається ваша дитина, допоможе розібратися у її характері та перевагах? Найулюбленішими іграшками у хлопчиків, звісно ж, є машинки. І чим більше їх – тим краще. Однак, якщо ці всі машинки стоять у кутку, а дитина вередує, бо не хоче ними гратися і бажає іншу, нову машинку – це передумови до розвитку жадібності. Деякі хлопчики люблять машинками возити чоловічків – це дуже добре, адже дитина моделює різноманітні життєві ситуації.

Полюбляють хлопчики також гратися зі своїми друзями пістолетами та автоматами у «війнушку». Багато батьків через це дуже переживають, щоб такі іграшки не вплинули негативно на дитину і вона не стала агресивною. Заспокойтесь! Це свідчить про те, що дитина виросте комунікабельною та впевненою у собі. Однак, якщо вона прицілюється на перехожих, то тут  варто замислитися. Дитині подобається, коли перед ним люди безпорадні і лише він єдиний має над усіма перевагу та силу.

 

Тепер про дівчаток. Вони найбільше граються ляльками. Полюбляють їх годувати з ложечки, укладати спати, ходити. Це все дуже добре, оскільки свідчить про те, що з дитини виросте турботлива мама. Часто дівчатка люблять розігрувати зі своїми лялечками різноманітні життєві ситуації, рольові ігри. Це теж радує, оскільки дитина моделює усілякі життєві ситуації. А от якщо донечка постійно причісує та переодягає свою ляльку – тут вже варто занепокоїтися. Тому що крім краси у дівчат мають бути й інші якості.

Цілком нормально, коли ваша дитина лягає спати із плюшевим ведмедиком чи зайчиком. М’які іграшки вважаються найкращими друзями дітлахів.

Ну і конструктор та кубики. Ними граються як хлопчики, так і дівчатка. Це корисні іграшки, оскільки діти вчать створювати різні споруди і конструкції. У них розвивається власне бачення дизайну. Однак непоодинокими є випадки, коли малеча щось будує і одразу ж розвалює або ламає. Це може означати те, що дитині не вистачає уваги дорослих. Вона переконана, що її споруда нікому не сподобається.

І наостанок – не переживайте тоді, коли дівчинка грається машинками, а хлопчик – возить ляльок. Це цілком природно. Адже змалку дітлахи намагаються зрозуміти представників протилежної статі і це дуже добре.

 

Підпишіться Зараз

Введіть ваш Email і отримуйте новини на пошту!

To Top