Привіт друзі! У нас нова рубрика “ЧАРІВНИЙ ГЛОБУС”. Як ви здогадалися, тут будуть різні цікавинки про подорожі. Ми розповімо, куди можна поїхати відпочити. Та покажемо найкращі місця світу, якими ви зачаруєтеся!


А допоможе нам у цьому наш партнер – турагенція “CORAL TRAVEL”


Кожна дитина, мабуть, мріє опинитися у світі улюблених мультфільмів. Тому південна столиця американської Каліфорнії – Лос-Анджелес, де розташувався Діснейленд, якнайкраще підходить для відпочинку. Після прийняття сонячних і морських ванн на широких піщаних пляжах яскраві декорації кіностудії «Universal» мимоволі перенесуть вас на іншу планету.


Столиця Франції – Париж – вважається містом любові. Причому не тільки чоловіка до жінки, а й батьків до своїх дітей. Адже тут (як і в США) є Діснейленд, подорож в який сприймається дітлахами як кращий подарунок.


У Лондоні знаходиться найбільше у світі оглядове колесо, з якого видно не тільки Біг Бен, а й величезну частину міста. Найкрасивіших парків з фонтанами і музеїв з цікавими штучками тут не злічити. До того ж, гуляючи по Лондону, іноді розумієш: на лондонських вулицях більше пам’ятників, ніж людей …


Курортні околиці турецького міста Аланьї запам’ятаються чистими і пологими піщаними пляжами. Тут вражає різноманітний вибір атракціонів (аквапарки, катання на надувних засобах і гідроциклах). Зазвичай, харчування в місцевих готелях, наповнене фруктами і зеленню, включено у вартість проживання.


Головна туристична акваторія Канади – Ванкувер – осередок всіх яхт і піщаних пляжів. Ванкувер славиться тематичними зонами відпочинку, розрахованими не на роздільне, а на спільне дозвілля дітей та батьків. На човнах в аквапарках великі сидіння згруповані з маленькими, а бебі-клуби в парках розваг пропонують виключно сімейні вікторини.

Найкраще в світ дикої природи дітей занурить саме Австралія –  материк, поки мало заселений людиною. Безпечне спілкування дитини з екзотичною флорою і фауною забезпечать сафарі-парки, зоосади і заповідники Сіднея. Вони по-сучасному обладнані і розраховані навіть на найменших дітей.


Крім похмурого неба, тісних готичних кварталів і галасливих пивних Копенгаген залишить у пам’яті багатьох туристів спогади про «Леголенд». Тут можна знайти не тільки величезні лего-конструкції, а й кафе, ресторани і тематичні магазини.


Столиця Естонії –Таллінн – дивує своїх відвідувачів … іграшками. Тому, сюди з’їжджаються сім’ї з усього світу. Є в місті навіть містечко «понарошку» – світ Томаса, по якому можна пересуватися на крихітному паровозику. На багатьох тутешніх вулицях, як і в середньовіччі, можна побачити виступи лялькарів.

Головний туристичний центр Канар – Тенеріфе – це «поєднання яскравого з яскравим». Тобто, іспанського запалу з африканським природним колоритом. Юних туристів не відірвати від знаменитого на весь світ Сіам Парку, де кожен водний атракціон являє собою декорацію до легенди будь-якого тропічного народу. Тут найсильніше пахне пригодами …


Отже, ми розповіли про кілька цікавих місць на планеті, куди можна поїхати відпочити усією родиною! Море гарних емоцій – гарантовано!

УВАГА! Ця рубрика постійно оновлюватиметься. Тут з’являтимуться нові пости. Тож нічого не пропустіть! Якщо захочете вирушити у мандрівку – ми підкажемо, куди вам потрібно звернутися! Так, до партнера нашої рубрики – турагенції “CORAL TRAVEL”. Ваш відпочинок – у надійних руках!

To Top